Witamy w dziale galeria

Wigilia w grupie Motylków

W dniu 21.12.2022 po raz pierwszy przeżywaliśmy w Naszym Przedszkolu uroczystą Wigilię.

Najpierw kolędowaliśmy z Naszymi Starszymi Koleżankami i Kolegami z grupy Tygrysków.

Później składaliśmy sobie Świąteczne życzenia dzieląc się opłatkiem, żeby na koniec wspólnie usiąść do wigilijnego stołu.

2022-12-21 TYGRYSKI- wigilia

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość wigilijna w przedszkolu. Najpierw dzieci z naszej grupy Tygrysków zaśpiewały wspólnie kolędy, a następnie odwiedziliśmy młodszych kolegów z gr. I i gr. II. Dla nich również dzieci zaśpiewały, a dziewczynki zatańczyły jako śnieżynki. W nagrodę dzieci otrzymały brawa. W naszej sali złożyliśmy sobie życzenia, połamaliśmy się opłatkiem, potem spożyliśmy uroczysty obiad wigilijny, który dzieciom bardzo smakował przy pięknie nakrytym stole i ozdobionym stroikami wykonanymi w konkursie grupowym. Dzisiaj również dzieci otrzymały nagrody za udział w konkursie.  Był to dzień pełen wrażeń i wzruszeń.