Strona głowna  /  Aktualności
Witamy na stronie naszego przedszkola!
Aktualności

Z przykrością informujemy, że w związku z pozytywnym wynikiem pracownika przedszkola zajmujacego się dziećmi z gr. I i II, przedszkolaki, które przebywały w przedszkolu w dniach 24-26 stycznia zostały zgłoszone do sanepidu, jako osoby pozostające w bliskim kontakcie z zakażonym. Na dzieci zostanie nałożona kwarantanna, o czym zostaniecie Państwo powiadomieni dodatkowo przez Sanepid

Bardzo prosimy, aby pomimo tego, że  kwarantanna w wielu przypadkach została nałożona na jedno dziecko w rodzinie, nie przyprowadzali  starszego rodzeństwa do przedszkola. Zależy nam na maksymalnym ograniczeniu transmisji wirusa.

Agata Jelonek - dyrektor przedszkola

data dodania: 2022-01-27 14:22:40

Informujemy, że w przedszkolu zgłoszono kolejne przypadki Covid-19 rodziców naszych wychowanków -      2 dzieci z gr. II i 1 dziecka z gr. V. Dzieci nie miały robionych testów.
Ponadto pozytywny wynik testu otrzymał jeden z pracowników przedszkola - z gr. V
Czekamy na informację o dalszym postępowaniu z Sanepidu.
Apelujemy do osób mogących zapewnić dzieciom opiekę o nieprzyprowadzanie ich do przedszkola.

Dyrektor przedszkola - Agata Jelonek

data dodania: 2022-01-24 09:20:55

Szczepienia dla dzieci w wieku 5-11 lat przeciwko COVID-19
Szczegółowe informacje wraz z kwestionariuszem wstępnego wywiadu przed szczepieniem można znaleźć TUTAJ
Szczepienia przeciw grypie
Szczegóły w sprawie szczepień dla osób pełnoletnich - tutaj
Infolinia w sprawie bezpłatnych szczepień dzieci:
12 446 75 27 - numer czynny codziennie w godz. 8,00-20,00
730 977 999 - numer czynny w dni robocze w godz. 9,00-20,00

data dodania: 2021-12-09 12:43:40

Szanowni Państwo, informuję, że w rok szkolnym 2021/2022, nadal obowiązują zasady wskazane w Procedurze organizacji pobytu dzieci w Samorządowym Przedszkolu  nr 33 w Krakowie, w czasie zagrożenia epidemicznego COVID 19 (w załączeniu).

Prosimy o przestrzeganie zasad wskazanych w procedurze.

Przypominamy, że:

1. Ze względu na niewielkie wymiary tzw. przestrzeni wspólnej przedszkola (korytarz i szatnia), ogranicza się przebywanie osób trzecich w placówce do niezbędnego minimum. Do pomieszczeń tych wpuszczani będą wyłącznie opiekunowie dzieci nowoprzyjętych do przedszkola, z zachowaniem zasady obowiązkowego zakrywania nosa i ust maseczką oraz wejścia jednego opiekuna do jednego dziecka.
  2. Rodzice wskazani w pkt. 1 nie mają dostępu do pomieszczeń znajdujących się poza szatnią przedszkolną.
  3. Rodzice dzieci, zapisanych do przedszkola w latach ubiegłych, nie mają dostępu do pomieszczeń przedszkolnych położonymi za drzwiami z domofonem. Dzieci z holu wejściowego, do szatni przechodzą i przebierają się wyłącznie pod opieką pracownika przedszkola.

Dyrektor przedszkola
Agata Jelonek
Procedura

data dodania: 2021-08-31 10:14:27

Szanowni Państwo

Zgodnie z procedurą bezpieczeństwa obowiazujacą w naszym Przedszkolu, Rodzice przyprowadzający do przedszkola dzieci z obawami chorobowymi ( katar, kaszel, kichanie, biegunka) będą proszeni o przynoszenie zaświaczeń od lekarza alergologa (w przypadku alergii dziecka) lub lekarza pierwszego kontaktu, że dziecko jest zdrowe i może uczęszczać do przedszkola.

Poniżej przestawiamy Państwu stanowisko MEN i MZ w tej sprawie

Agata Jelonek