Galerie

2024-05-23 Wycieczka do Arapacho

W tym dniu wczesnym rankiem grupa Liski wybrała się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej Arapacho w miejscowości Zalas. Na miejscu przywitali nas wódz i Indianka. Na dzieci czekały aktywnością takie jak wspinaczka, strzelanie z łuku do bizona, łowienie rybek. Dużą atrakcją było także poszukiwanie złota. Spędzony aktywnie czas na świeżym powietrzu dostarczyłoby dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń. 

2024-04-11 Liski na pierwszej wycieczce

W tym dniu grupa Liski wraz z grupą III wybrała się na swoją pierwszą wycieczkę do kina Kijów w Krakowie. Dzieci czekając na spektakl spacerowały przy Błoniach Krakowskich. Następnie obejrzały spektakl teatralny pt. Przygody Kota Filemona. Przedstawienie dostarczyło dzieciom wiele radości i uśmiechu. Niestety ze względu na regulamin nie mogliśmy fotografować spektaklu. Przedszkolaki spisały się na medal również podczas podróży autokarem. Każdy otrzymał pamiątkowy bilet. 

2023-12-06 Liski- ścieżka sensoryczna

W tym dniu dzieci z wzięły udział w zajeciach ?Ścieżka sensoryczna? Specjalnie stworzony tor miał za zadanie pobudzic receptory dotykowe w stopach lub dłoniach dzieci korzystających z niej. Dzieci miały okazję rozwijać wyobraźnię dotykową która jest po jest potrzebna do prawidłowego poznawania świata.

2023-12-07 Warsztaty świąteczne w grupie Liski

W tym dniu dzieci wraz z rodzicami brały udział w warsztatach Bożonarodzeniowych. Przedszkolaki zaprezentowały rodzicom piosenkę, następnie rodzice rysowali bałwanka z zasłoniętymi przez pociechy oczami. Zadanie to nie było łatwe ale efekty były spektakularne. Kolejnym punktem spotkania było wspólne wykonanie kartki świątecznej i lampionu. Rodzice oraz dzieci wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością. To był miło spędzony czas. Dziękujemy!

2023-11-21 Dzień Życzliwości w grupie Liski

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Życzliwości. Przedszkolaki obejrzały inscenizację teatralną pt. Księżniczka Gburka. Rozmawialiśmy na podstawie opowiadania jak ważne jest stosowanie zwrotów grzecznościowych np. dziękuję, przepraszam. Dzieci brały udział w zabawie ruchowej Podaj rączkę. Na podstawie piktogramów segregowaliśmy dobre i złe zachowania. Na zakończenie zajęć dzieci ozdabiały serduszka, którymi następnie mogły obdarować najbliższych.