Galeria

Witamy w dziale galeria

2023-11-29 Misie podczas występu Magika

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedził Pan Magiczny - iluzjonista. Dzieci miały okazję uczestniczyć w sztuczkach z piłeczkami, obręczami czy różdżką. Wypowiadając magiczne hasła widzieliśmy jak lewituje kula czy stolik. Największym zaskoczeniem było wyczarowanie prawdziwego królika! Wszyscy bawiliśmy się wspaniale, nie zabrakło śmiechu oraz ciągłych niespodzianek. To wydarzenie było fantastycznym przeżyciem. 

2023-11-17 Konkurs rodzinny u Misiów

W piątek 17 XI 2023 w grupie Misiów odbyło się rozstrzygnięcie konkursu rodzinnego MOJA RODZINA - WYJĄTKOWA DRUŻYNA. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, upominki za udział,  kilka wyróżnień oraz nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsce wyłonione przez 3-osobowe jury. 

2023-11-17 MISIE na zajęciach badawczych

Przedszkolaki na zajęciach brały udział w doświadczeniu badawczym jak powstaje deszcz. Poprzez obserwację,  krótką analizę wyciagnęły wnioski i poznały przebieg cyklu hydrologicznego na postawie przeprowadzonego doświadczenia. W ramach ruchu współpracowały w zabawie z chustą  animacyjną. Na koniec zajęć w małych zespołach w zadaniu  z  kodowania rozwiijały logiczne  myślenie i koordynację wzrokowo-ruchową.  

2023-11-17 MYSZKI . Poznajemy owoce egzotyczne za pomocą zmysłów.
Jesienią oprócz rodzimy gatunków owoców można ze smakiem zjadać również owoce egzotyczne .Podczas zajęć badawczych dzieci uruchomiły swoje zmysły : dotyku , smaku, węchu i wzroku. Dzięki nim poznawały wybrane gatunki owoców . Zadanie wzbudziło duże zainteresowanie i ciekawość odkrywczą. Następnie posadziliśmy pestki owoców do doniczek. Teraz pozostaje tylko długi czas oczekiwania na kiełkowanie , rozwój roślin i oczywiście odpowiednia pielęgnacja. Natomiast ze skórek owoców przygotowaliśmy ekologiczny odświeżacz powietrza - zapach cudownych egzotycznych pomarańczy .
2023-11-24 Dzień Misia u MISIÓW - niespodzianka

W piątek w naszej grupie zorganizowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przebrały się w wybrane przez siebie stroje i wzięły udział w przedstawieniu  z podziałem na role?i z niespodzianką. Przybył do nas Miś,  a właściwie to Pani Misiowa, która wzbudziła wiele pozytywnych emocji i niesamowitej radości. Potem była wspólna zabawa taneczna i przytulanki?

2023-11-24 Dzień Misia u MISIÓW

Po wizycie Pani Misiowej przedszkolaki dalej świętowały Dzień Pluszowego Misia. W zabawie Slalom z Misiami, w dwóch grupach  rywalizowały  ze swoimi misiowymi maskotkami pod pachą. Potem odbyło się misiowe disco taneczne. A na koniec dzieci pełni wrażeń zajadali się  słodkimi babeczkami i pysznymi misiowymi ciasteczkami, przygotowanymi przez mamę Emilki oraz gasili pragnienie wybranymi przez siebie owocowymi sokami.