Witamy w dziale galeria

2023-05-30 MYSZKI Grupowy zielnik "Zielnik roślin polskich"
W ramach realizacji Projektu "Piękna Nasza Polska Cała" dzieci wspólnie z rodzicami wykonały karty do wspólnego grupowego zielnika "Zielnik roślin polskich". Wspólne rodzinne tworzenie kart zielnika pozwoliło na wspólne spędzenie czasu w otoczeniu przyrody , poszerzenie wiadomości na temat świata polskich roślin. Dla dzieci stanowi obecnie źródło informacji przyrodniczych. Dziękujemy wszystkim twórcom za zaangażowanie.
2023 V 24 TYGRYSKI w Muzeum Ostatnia Kolejka

Dzieci z grupy Tygryski odwiedziły  Muzeum Ostatnia Kolejka w Czernichowie. Pomimo deszczowej pogody nie brakło atrakcji. Było zwiedzanie wagonów, warsztaty plastyczne oraz wspaniałe zabawy maxi klockami. Wspomnienia z tej wycieczki na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.