Strona głowna  /  Galeria  /  2021-05-12 SÓWKI wykonują zebry
2021-05-12 SÓWKI wykonują zebry
data dodania: 2021-05-19

W bieżącym tygodniu realizujemy temat: "Zwierzęta egzotyczne", który bardzo dzieci interesuje. We wtorek dzieci malowały kartkę w czarne pasy, a w środę brały udział w zajęciach z wykorzystaniem elementów Systemu Edukacji Przez Ruch. Doskonaliły poczucie rytmu, koordynację wzrkowo-ruchową, umiejętność słuchania ze zrozumieniem, oczekiwania na swoją kolej, współpracy z rówieśnikami, przygotowanie do nauki pisania. Dzieci wykonały piękne tło do pracy, samodzielnie skomponowały sylwetę zebry. Niepodzianką było wykorzystanie wcześniej przygotowanych kartek w czarne paski. Dzieci były dumne z efektu końcowego swojej pracy. Zawsze z niecierpliwością oczekują na zajęcia  z wykorzystaniem elementów metody SEPR.