Strona głowna  /  Aktualności
Witamy na stronie naszego przedszkola!

Aktualności

W dniu 7 VI 2019 r. tj. w piątek dzieci pojadą do Parku im. H. Jordana przy ul. Reymonta z przedstawieniem „Królewna Śmieszka i ekoludki” i wezmą udział w obchodach Światowego Dnia Ochrony Środowiska. W załączniku szczegóły organizacyjne.

data dodania: 2019-05-23 08:57:14

W związku z niepotwierdzeniem woli korzystania z usług przedszkola przez 5 osób, Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 33 w Krakowie ogłasza rozpoczęcie z dniem 27 maja 2019 roku, procedury rekrutacji uzupełniającej.

Rekrutacja odbywa sie z pominięciem systemu elektronicznego, natomiast terminy, zasady i podstawy prawne prowadzonego postępowania nie ulegają zmianie, obowiązują we wszystkich przedszkolach prowadzonych przez Gminę M. Kraków, i można się z nimi zapoznać TUTAJ.

Osoby, które składały w naszym przedszkolu dokumenty w rekrutacji właściwej, zainteresowane udziałem

w rekrutacji uzupełniającej, potwierdzają ten fakt na dokumentach znajdujących się w przedszkolu,

w obowiązującym terminie, wskazanym w harmonogramie rekrutacji.

Osoby, które nie składały do nas dokumentów zobowiązane są złożyć w siedzibie Przedszkola wniosek (kartę zapisu) wraz ze stosownymi załącznikami w obowiązującym terminie, wskazanym w harmonogramie rekrutacji

Wnioski prosimy składać w godzinach pracy sekretariatu tj. 7,30-15,30

W przypadku osób, dla których podane godziny są niedogodne, prosimy o kontakt telefoniczny, w celu indywidualnego uzgodnienia terminu.

Harmonogram rekrutacji TUTAJ

Wniosek i inne dokumenty do złożenia TUTAJ

data dodania: 2019-05-13 11:01:17

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Rodziców na uroczystości z okazji  Dnia Mamy i Taty w grupach według  harmonigramu wskazanego poniżej

data dodania: 2019-05-09 11:09:10

Prosimy o dokonywanie wpłat na fundusz Rady Rodziców w wysokości:
45 zł/semestr – gdy do przedszkola uczęszcza 1 dziecko,
35 zł/semestr – gdy do przedszkola uczęszcza 2 i więcej dzieci
konto Rady Rodziców:
MAŁOPOLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY W WIELICZCE
ODDZIAŁ W KRAKOWIE
78 86190006 0041 0434 4876 0001
data dodania: 2019-05-07 10:22:38

W związku z coraz dłuższym czasem jaki spędzają dzieci w ogrodzie w godzinach popołudniowych, uprzejmie prosimy o respektowanie zasady, korzystania przez rodziców wraz z odebranymi z przedszkola już dziećmi z tej części ogrodu, w której nie przebywają grupy przedszkolne.

Prośba ta związana jest z troską o bezpieczeństwo znajdujących się pod naszą opieką dzieci - wiekszego prawdopodobienstwa w popelnieniu pomyłki przy liczeniu i trudnosciami opanowaniu duzej grupy dzieci.

data dodania: 2019-04-25 14:59:40