Strona głowna  /  Galeria  /  2020-01- 17 PSZCZÓŁKI OZDABIAJĄ PIERNICZKI DLA BABC I DZIADKÓW
2020-01- 17 PSZCZÓŁKI OZDABIAJĄ PIERNICZKI DLA BABC I DZIADKÓW
data dodania: 2020-01-19

Już po raz drugi mamusia Marysi K. razem z mamusią Milenki S. przygotowały dla dzieci warsztaty- tym razem upiekły pierniki w kształcie ludzików i serc. Zadaniem dzieci było piękne ozdobienie pierników za pomocą przygotowanych przez mamy kolorowych lukrów i słodkich ozdób. Wszystkie dzieci bardzo się starały , aby ich pierniczki były jak najpiękniejsze- wszak będą prezentem dla kochanych  Babć i Dziadków. Nie obyło się również bez próbowania ukradkiem słodkich dekoracji- były bardzo dobre. Na koniec dzieci otrzymały prezent – słodki piernik, który zabrały do domu. Bardzo dzieękujemy mamusiom Marysi K. i Milenki S. za przygotowanie tak wspaniałych warsztatów i poświęcony czas !!!

Strona: 1 2