Strona głowna  /  Galeria  /  29-10-2019 - SÓWKI - spotkanie z Pracownikiem Banku - mamą Dominiki
29-10-2019 - SÓWKI - spotkanie z Pracownikiem Banku - mamą Dominiki
data dodania: 2020-01-15

W tym dniu gościliśmy w naszej grupie mamusię Dominiki,  Panią Dianę która opowiedziała nam o pracy w banku. Dzieci podczas spotkania dowiedziały się, co to są pieniądze oraz jakich transakcji można  nimi dokonywać. Dlaczego warto oszczędzać i na co można przeznaczyć oszczędzone pieniądze.  Przedszkolaki bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania np.: co można kupić za pieniądze?do czego służy karta i bankomat? Na koniec spotkania  dzieci  otrzymały  prezenty  w postaci worków - kolorowanek  oraz kredek .Spotkanie sprawiło nam wszystkim dużo radości i satysfakcji. Bardzo dziekujemy mamie Dominiczki za wizytę.