Strona głowna  /  Galeria  /  2019-05-30 Sówki w Muzeum Sztuki I Techniki Japońskiej Japońskiej Manggha
2019-05-30 Sówki w Muzeum Sztuki I Techniki Japońskiej Japońskiej Manggha
data dodania: 2019-06-10

30.05. dzieci z grupy III  odwiedziły Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. W trakcie pobytu w muzeum dzieci nie mogły narzekać na nudę.Obejrzały film  pt. „Yokosama  Japa” – tj. Witamy w Japonii, który przedstawiał niezwykle  barwne  obrazy począwszy od kwitnących kwiatów wiśni wiosną, poprzez pełnię przyrody latem, aż po złocistą jesień i niemal bajkową zimę. Po krótkim pokazie przedszkolaki ułożyły ogromną mapę Japonii oraz ozdobiły ją charakterystycznymi symbolami tego kraju. Kolejno dzieci wzięły udział w warsztatach orgiami, w których świetnie sobie poradziły wyczarowując z kolorowego papieru pieski  i kotki  Mieliśmy także okazję zobaczyć  japońskie kimona,  Wizyta w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha była dla wszystkich uczestników wspaniałym przeżyciem.

Strona: 1 2