Strona głowna  /  Galeria  /  2019-05-17 Sówki - Spotkanie z Panią Bibliotekarką
2019-05-17 Sówki - Spotkanie z Panią Bibliotekarką
data dodania: 2019-05-21

W piątek  17 maja 2019 roku grupę Sówek odwiedziła pani bibliotekarka, mama Kuby. Pani bibliotekarka przyniosła ze sobą kilka książeczek, z których dzieci wybrały bajkę "Franklin mowi przepraszam”.  Przedszkolaki z chęcią wysłuchały bajki. Mama Kuby przybliżyła również dzieciom zawód bibliotekarza. Przedszkolaki wpolnie z panią bibliotekarką omawiały  różnice pomiedzy biblioteką a ksiegarnią. Dowiedziały sie również czym różni sie biblioteka szkolna od biblioteki publicznej oraz do czego służy karta biblioteczna. Bibliotekarka zapraszała dzieci do biblioteki i zachęcała do czytania książek. Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowania  książkami,    wzbogacanie  słownictwa i pobudzanie wyobraźni. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały książeczkę oraz zakładkę do książek. Bardzo dziękujemy mamie Kuby za przybycie.