Strona głowna  /  Galeria  /  2019-01- 17 Pszczółki doskonalą umiejętosc współpracy i mówienia o swoich uczuciach
data dodania: 2019-02-03

Pszczółki wraz z Sowami dosknaliły umiejętność współdziałania podczas zabawy kolorowymi kubeczkami. Realizując zadanie polegające na wykorzystaniu stu kubeczków do stworzenia jak najwyższej budowli musiały porozumieć się ze swoim współtowarzyszem, ustalić co i jak będą budowały. Po zajęciach dzieci  mogły wypowiedzieć się n/t uczuć, które towarzyszyły im podczas pracy, kiedy budowle udawało się zbudować w całości oraz gdy rozsypywały się w trakcie pracy... Mimo licznych "katastrof budowlanych" dzieci były bardzo zadowolone z efektów swojej pracy i nawet po godzinie zabawy niechętnie porządkowały dywan.. :)