Strona głowna  /  Galeria  /  2018-05-22 JEŻYKI . Spotkanie z przedstawicielami Centrum Powiadamiania Ratunkowego .
data dodania: 2018-05-23

Podczas spotkania z przedstawicielami Centrum Powiadamiania Rarunkowego w Krakowie dzieci dowiedziały sie w jakich sytuacjach korzystać z numerów alarmowych , jakie służby funkcjonują pod mumerem alarmowym 112  i  w jaki sposób powiadamiać służby o zagrożaniach  .Kiedy nie należy korzystć z numreu alarmowego i dlaczego?. Podczas spotkania dzieci miały możliwość sprawdzić swoje umiejętności łączenia się z numerem alarmowym w bezpśredniej rozmowie telefonicznej z dyżurnym operatorem .Serdecznie dziękujemy przedstawicielom za spotkanie.