Strona głowna  /  Galeria  /  2018-05-15 Jeżyki na konkursie matematycznym
2018-05-15 Jeżyki na konkursie matematycznym
data dodania: 2018-05-21

W miniony wtorek reprezenci z grupy  Jeżyków wzięli udział w X edycji konkursu matematycznego "Z matematyką za pan brat juz od najmłodszych lat" organizowanym w Przedszkolu nr 35 przy ulicy Lilii Wenedy. Dzieci dzielnie rozwiązywały szereg zadań sprawdzających poziom ich umiejętności matematycznych: logicznego myślenia, orientacji przestrznnej, klasyfikowania, dodawania, odejmowania, znajomości pojęć i figur geometrycznych. Nasze przedszkolaki współpracowały z sobą, sprawnie reagowały na sygnały, preznetowały swoją wiedzę, czym wywalczyły dla naszego przedszkola aż III miejsce!!!

Serdecznie gratulujemy naszym Dzieciom i pięknie dziękujemy Organizatorom za wspaniałą zabawę w duchu współzawodnictwa. Goszczenie w Waszym przedszkolu było przyjemnością!

Strona: 1 2