Strona głowna  /  Aktualności  /  OGŁOSZENIE - gr. V
OGŁOSZENIE - gr. V
data dodania: 2019-09-16 12:05:29

W dniu 26 IX 2019 r. dla dzieci z gr. V organizowany jest wyjazd do Jaskini Wierzchowskiej.

Śniadanie o godz. 7.20.

Wyjazd z przedszkola o godz. 7.50.

PROSZĘ O PUNKTUALNE PRZYPROWADZENIE DZIECKA.

Rozpoczęcie trasy zwiedzania jaskini o godz. 9.00.

Prosimy o wyposażenie dziecka w buty antypoślizgowe, bluzę i lekką kurtkę. W jaskini panuje temperatura około 12 stopni Celsjusza.

Koszt wycieczki: 10 zł. wstęp od 1 dziecka oraz 250 zł. koszt autokaru od grupy.

Koszty wstępu i przejazdu zostaną pokryte z funduszu grupowego Rodziców dzieci z grupy V.

Skarbnik grupy przekazuje prośbę o wpłatę 25 zł. do skrzynki grupowej do dnia 24 IX 2019 r. tj. do wtorku.

W wycieczce mogą wziąć udział wyłącznie te dzieci, których rodzice podpiszą do dnia 24 września 2019 r zgodę na wyjazd dziecka z przedszkola.

Niepodpisanie zgody jest równoznaczne z pozostawieniem dziecka w dniu wycieczki w Przedszkolu, pod opieka innego, wskazanego przez dyrektora Przedszkola nauczyciela.