Strona głowna  /  Aktualności  /  Dzień Otwarty WSSE Kraków
Dzień Otwarty WSSE Kraków
data dodania: 2018-05-10 12:12:20

Szanowni Państwo,

w dniu 19 maja 2018 r. (sobota) w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, ul. Prądnicka 76 organizowany jest V Dzień Otwarty WSSE w Krakowie. Podczas Dnia Otwartego, który ma charakter rodzinnego pikniku organizowanego na terenach zielonych planujemy szereg atrakcji dla dużych i małych mieszkańców Krakowa i okolic m. in.:

– zwiedzanie laboratorium (jedyny dzień w roku kiedy można zobaczyć zasoby, pracę i ciekawe doświadczenia prowadzone w WSSE)

– zwiedzanie wozu strażackiego i pokaz sprzętu gaśniczo-ratunkowego, zwiedzanie karetki pogotowia i nauka pierwszej pomocy, zwiedzanie radiowozu i prezentacja sprzętu policyjnego

– bezpłatne spotkanie z dogoterapeutą i warsztaty z czworonogiem (sesje w godzinach od 10.00 - 11.30 oraz od 12.00-14.0)

– gry i zabawy dla dzieci z nagrodami

– kącik zabaw dla najmłodszych

– ciekawe eksperymenty z udziałem dzieci

A także badania profilaktyczne:

– pomiar glukozy i ciśnienia tętniczego krwi i konsultacje ze specjalistą

– przegląd stomatologiczny i konsultacje ze stomatologiem

– badanie wad postawy

Konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała

– pomiar poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu

– Gimnastyka z piłkami prowadzona pod okiem fizjoterapeuty

– Konsultacje z położnymi i pielęgniarkami

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpropagowanie wśród rodziców dzieci z Państwa Przedszkola powyższej informacji z jednoczesnym zaproszeniem z naszej strony do skorzystania z wielu atrakcji. W załączeniu przesyłamy plakat wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w organizowanym przez nas wydarzeniu.