Strona głowna  /  Aktualności  /  Zapraszamy na Dzień otwarty on-line
data dodania: 2021-03-10 11:52:14

Zapraszamy na Dzień Otwarty ONLINE

18 marca 2021 r., od godz. 17:00

Spotkanie adresowane jest głównie do osób, które nie miały jeszcze okazji poznać naszego przedszkola.

Będą mieli Państwo możliwość:

• Poznać Przedszkole i jego ofertę
  • Posłuchać wypowiedzi dyrektora, uwzględniającej odpowiedzi na pytania zadane wcześniej drogą elektroniczną
  • Obejrzeć wraz z dzieckiem przedstawienie kukiełkowe „Kukiełki z igiełki (czas trwania ok. 0,5 godziny)

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Google meet. Osoba, która chce wziąć udział w spotkaniu powinna posiadać konto gmail.

Zgłoszenia osób chętnych do udziału w spotkaniu przyjmowane będą do dnia 16.03.2021 roku, na adres: przedszkole33napiaskach@wp.pl

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

1. Imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego
  2. Adres poczty gmail

Jeśli mają Państwo konkretne pytania/pytanie, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedź podczas Dnia otwartego, proszę o jego sformułowanie i nadesłanie w zgłoszeniu na spotkanie.

Na podany w zgłoszeniu adres gmail, przesłany zostanie link z zaproszeniem na spotkanie wraz z krótką informacją dot. kwestii technicznych i porządkowych.

Agata Jelonek – dyrektor przedszkola.