Strona głowna  /  Aktualności  /  Uzupełnienie ogłoszenia o wznowieniu działalności przedszkola
Uzupełnienie ogłoszenia o wznowieniu działalności przedszkola
data dodania: 2020-05-11 16:26:59
Przedszkole będzie rozpatrywać wyłącznie kompletne wnioski, wypełnione we wszystkich punktach, podpisane we wszystkich wskazanych miejscach.
Zasadę tę przyjęliśmy w trosce o trafność naszego wyboru dzieci, które  kwalifikują się do przyjęcia w pierwaszej kolejności.
Zrezygnowaliśmy z żądania z zakładów pracy stosownych zaświadczeń, żeby nie dokładać Państwu niepotrzebnych biurokratycznych formalności, ale bez informacji nt. miejsca pracy nie mamy możliwości obiektywnego rozpatrzenia wszystkich wniosków i wyboru dzieci, których rodzice najbardziej potrzebują przedszkola. W pierwszym tygodniu możemy przyjąć dzieci tylko do 3 grup ze względu na ogranicząoną ilość pracowników świadczących w obecnej sytuacji pracę.
Po otwarciu szkół dla klas 1-3 mam nadzieję na powrót nieobecnych pracowników do pracy, a co za tym idzie zwiększeniem ilości grup przedszkolnych. Systematycznie będziemy wtedy otwierać kolejne grupy.