Strona głowna  /  Aktualności  /  WZNOWIENIE DZIAŁALNOŚCI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ
WZNOWIENIE DZIAŁALNOŚCI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ
data dodania: 2020-05-11 16:08:26

Szanowi Państwo

O ile sytuacja nie ulegnie zmianie, nasze przedszkole zostanie otwarte 18 maja. Ze względu na nieobecność pracowników, ilość grup dostepnych w pierwszym tygodniu funkcjonowania zostaje ograniczona do dwóch grup liczących max.do 12 dzieci.

Przedszkole będzie funkcjonowało w oparciu o procedurę opracowaną zgodnie z wytycznymi GIS i MEN.

Osoby chcące ubiegać się o objęciem dziecka opieką przedszkolną zobowiązane są do zapoznania się z ww. procedurą, umieszczoną w załączniku oraz dokonanie na adres mailowy przedszkole33napiaskach@wp.pl zgłoszenia wraz z dostarczeniem odpowiednich oświadczeń. Informację nt. ewntualnego przyjęcia dziecka do przedszkola rodzice otrzymają na adres zwrotny.

Procedura organizacji pobytu dzieci w Samorządowym Przedszkolu  nr 33 w Krakowie, w czasie zagrożenia epidemicznego COVID 19

Wniosek wraz z oświadczeniami

Obowiązek informacyjny COVID-19