Strona głowna  /  Aktualności
Witamy na stronie naszego przedszkola!

"Człowiek jest tyle wart, ile jest w stanie pomóc drugiemu człowiekowi"

Serdecznie dziekujemy Tatusiowi Piotrusia Kazior za  bezinteresowną pomoc okazaną Personelowi Przedszkola dzisiejszego poranka.

Dyrekcja i Personel Przedszkola

data dodania: 2021-01-15 13:12:38

Informujemy, że w dniu 20-12-2020 roku, otrzymaliśmy zgłoszenie pozytywnego testu rodzica dziecka z gr. III "Jeżyków". Dziecko nie miało wykonywanego testu na COVID-19 i do dnia dzisiejszego nie ma objawów chorobowych.

Dyrektor Przedszkola - Agata Jelonek

data dodania: 2020-12-20 17:19:59

Szanowni Państwo

Informuję, że dzisiaj tj. w piątek - 11-12-2020, otrzymaliśmy  informację o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 u dwójki Rodziców z grupy I „Myszek”

Dziecko z informacji uzyskanej od Rodziców - jak do tej chwili nie ma żadnych objawów chorobowych.

Dziecko było obecne w Przedszkolu po raz ostatni w poniedziałek 7 grudnia 2020

Agata Jelonek

Dyrektor Przedszkola

data dodania: 2020-12-11 08:58:05

Szanowni państwo

Zamieszczamy tabelę z opłatami za listopad. termin płatności do 10.12 2020http://images.dlaprzedszkoli.eu/przedszkole-33/p33.pdf

data dodania: 2020-12-04 13:53:00

Szanowni Państwo

Zgodnie z ustaleniami Rady Rodziców, dnia 7 grudnia 2020 roku (w poniedziałek), dzieci z naszego przedszkola odwiedzi Mikołaj. Wizyta będzie przebiegała odmiennie niż w latach ubiegłych. Niestety w tym roku dzieci nie będą miały okazji usiąść na kolanach Mikołaja, ani się do niego przytulić. Poza wręczeniem prezentu Mikołaj będzie unikał bezpośredniego kontaktu z dziećmi.

Mikołaj zobowiązany został do dezynfekci rąk, zamiany rękawiczek na nowe przed wejściem do każdej z sal przedszkolnych oraz używaniem przyłbicy (broda i wąsy Mikołaja uniemożliwiają założenie maseczki).

Planowane jest wykonanie pamiątkowego zdjęcia podczas wręczania prezentu. Prosimy rodziców, którzy nie życzą sobie wykonywania zdjęcia dziecku o przekazanie takiej informacji do przedszkola. Zakup zdjęcia od fotografa jest całkowicie dobrowolny - po zobaczeniu wykonanego zdjęcia.

Wykonawca: Firma fotograficzna Marek Sendek; Kraków, ul. Chlebiczna 11

data dodania: 2020-12-03 17:18:05

Szanowni Panstwo

Z okazji mikołajek krakowski teatr Groteska przesłał na adres mailowy poczty przedszkolnej ofertę dla dzieci.

Rodzicom zainteresowanym inicjatywą teatru Groteska,  przesyłamy link do szczegółowej oferty:

data dodania: 2020-11-26 10:18:06

Szanowni Państwo

Zamieszczamy link do  listu Prezydenta Miasta Krakowa Pana Jacka Majchrowskiego. List stanowi apel o aktywne włączenie się krakowskich przedsiębiorców, rzemieślników i firm do nowej miejskiej inicjatywy jaką jest interaktywna mapa oferty świątecznej.

Serwis zostanie uruchomiony jeszcze w listopadzie, a jego zakres będzie naprawdę bardzo szeroki, poczynając od produktów gastronomicznych, poprzez produkty regionalne, rzemiosło, na upominkach świątecznych kończąc. Aby znaleźć się na mapie wystarczy wypełnić ankietę i określić jaki asortyment oferuje przedsiębiorca. Na podstawie podanych informacji, firma zlokalizowana zostanie na mapie, a mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli skorzystać z oferty

Zachęcamy do zapoznania się z inicjatywą.

data dodania: 2020-11-25 13:44:50

Informujemy, że u jednej z pań pracujacej z dziećmi z grupy IV "Motylki" zdiagnozowano COVID-19. Ostatni dzień, w którym pracownik był  obecny w pracy to 13 listopada 2020 r.

Decyzją Sanepidu dzieci z grupy IV "Motylków" obecne w przedszkolu  w piątek - 13-go listopada 2020 roku, zostały objęte obowiązkową kwarantanną od dnia 19.11.2020 do dnia 23.11.2020 r. włącznie. Jednemu z opiekunów dziecka przysługuje zasiłek opiekuńczy celem zapewnienia dziecku opieki.

W załączniu publikujemy pismo otrzymane z Sanepidu. Treść pisma

Życzymy wszystkim zdrowia

Dyrektor przedszkola - Agata Jelonek

data dodania: 2020-11-18 08:48:08

Szanowni Państwo

Z uwagi na sytuację epidemiczną i  wprowadzone restrykcje, zebrania z Rodzicami podsumowujące diagnozę odbędę się w formie zdalnej z wykorzystaniem aplikacji Google Meet. O szczegółach zostaniecie Państwo poinformowani, w przesłanych na Państwa adresy mialowe, przez Nauczycieli poszczególnych grup  informacjach.

Terminy zebrań : czytaj więcej

data dodania: 2020-11-15 15:35:03

Szanowni Państwo

Informuję, że dzisiaj tj. w niedzielę - 15-11-2020, otrzymaliśmy  informację o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 u jednego z Rodziców dzieci z grupy I „Myszek”

Drugi Rodzic ma obawy chorobowe ale jeszcze nie miał wykonywanego wymazu,

Dziecko nie  zostało skierowane na wymaz i z informacji uzyskanej od Rodziców - jak do tej chwili nie ma żadnych objawów chorobowych.

Dziecko było obecne w Przedszkolu po raz ostatni we wtorek 10 listopada 2020

Elżbieta Skalska