Strona głowna  /  Aktualności
Witamy na stronie naszego przedszkola!

Archiwum aktualności

Przypominamy, że zgodnie z zasadami rekrutacji, niepotwierdzenie przez rodziców dziecka zakwalifikowanego woli przyjęcia jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu

Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych  w rekrutacji uzupełniającej do Samorzadowego Przedszkola nr 33 w Krakowie, znajdują się na drzwiach wejściowych w siedzibie przedszkola

data dodania: 2019-06-19 10:11:01

Nasze roztańczone przedszkolaki z zespołu TAKA TIKI (dzieci z gr. V i VI), w sobotę, walczyły o tytuł Roztańczonego Przedszkolaka na VI Przeglądzie Artystycznym Przedszkoli.

Wspólnie z Panią Moniką i Pania Agnieszką zatańczyły energetyczny układ do gorących, kolumbijskich rytmów, czym zdobyły uznanie jury i

I miejsce w konkursie. Tancerzom gratulujemy sukcesu, a Paniom efektów pracy z dziećmi,

data dodania: 2019-06-11 12:11:43

Miło nam poinformować, że dzięki zaangażowaniu gr. IV pod opieką Pani Marty Jędrzejczyk, jesteśmy zwycięzcami XI Wojewódzkiego Projektu Ekologicznego Ekoprzedszkole 2019, organizowanego pod patronatem Małopolskiego Kuratorium Oświaty i Wojewody Małopolskiego.

Efektem udziału w projekcie jest nie tylko satysfakcja ale i piekny dyplom, statuetka, nagrody oraz czek na 300 zł na zakup pomocy dydaktycznych.

data dodania: 2019-06-10 13:35:35

Informacja dla rodziców dzieci zakwalifikowanyh do naszego przedszkola.

Informujemy, że pisemne potwierdzenie woli przyjęcia dziecka zakwalifikowanego do naszego przedszkola będzie odbywać się w terminie od 29 kwiecień 2019 r (od godz. 12,00) do 10 maja 2019 roku.

Prosimy o zgłaszanie się w godzinach pracy sekretariatu tj. 7,30 - 15,30 (z wyjątkiem dnia 29 kwietnia). Jeśli dla kogoś ten termin jest niedostępny to prosimy umawiać się indywidualnie, telefonicznie.

Ponieważ dokument musi być podpisany przez obydwojga rodziców/opiekunów prawnych proponujemy wydrukowanie karty i przyniesienie już podpisanej do przedszkola.

Jeśli ktoś z Państwa nie ma możliwości wydruku dokumentu, to będzie on wydawany w Przedszkolu.

Dokument do podpisu - str. 1

Dokument do podpisu - str. 2

PRZYPOMINAMY, ŻE NIEPODPISANIE W STOSOWNYM TERMINIE "POTWIERDZENIA WOLI" JEST RÓWNOZNACZENE Z REZYGNACJĄ Z MIEJSCA W PRZEDSZKOLU.

Równocześnie informujemy, że w dniu 2 maja 2019 roku sekretariat będzie nieczynny.

data dodania: 2019-04-26 11:18:01

Zapraszamy do podpisania potwierdzenia woli korzystania z usług przedszkola w sierpniu 2019 przez rodziców dzieci z przedszkoli krakowskich, które dostały sie do nas na tzw. "dyżur".  Ponieważ dokument musi byc podpisany przez obydwojga rodziców proponujemy wydrukowanie sobie karty i przyniesienie już podpisanej do przedszkola. Jeśli ktoś z Państwa nie ma możliwości wydruku dokumentu, to będzie on wydawany w przedszkolu.

Potwierdzenie woli str. 1

Potwierdzenie woli str. 2

Dokument należy dostarczyc do przedszkola w dniach: 23-26 kwietnia w godzinach:7,30-15,30

data dodania: 2019-04-15 11:54:54

Szanowni Państwo

Informuję, że w dniu 12 kwietnia  Komitet Strajkowy podjął decyzję o zawieszeniu akcji strajkowej..

W dniach od 15 kwietnia do 23 kwietnia 2019r Przedszkole pracować będzie zgodnie z harmonogramem

z poważaniem

Wicedyrektor Elżbieta Skalska

data dodania: 2019-04-14 22:30:04

Szanowni Państwo

Informuję, ze otrzymałam informację od Komitetu Strajkowego o zawieszeniu akcji strajkowej przez Nauczycieli do dnia 23 kwietnia 2019r

Decyzja została podjęta przez Wszystkich Nauczycieli w trosce o dobro  Wychowanków i Ich Rodziców.

W związku z powyższym przekazuję Panstwu informację, że od poniedziałku 15 kwietnia do wtorku 23 kwietnia nasze przedszkole pracować będzie zgodnie  z harmonogramem pracy.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Rodzicom za zrozumienie bardzo trudnej dla Nas  Wszystkich sytuacji i liczne słowa wsparcia.

Wicedyrektor Przedszkola Elżbieta Skalska

data dodania: 2019-04-12 11:37:54

Szanowni Państwo

Informuję, że wszyscy nauczyciele podjęli decyzję o kontynuowaniu akcji strajkowej w piątek 12 kwietnia 2019 roku. Bardzo proszę o zapewnienie dzieciom opieki, ponieważ nadal nie mam możliwości zapewnienia Państwa dzieciom opieki w Przedszkolu.

Zdaję sobie sprawe z trudności z jakim borykacie sie Państwo w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Dziękuję Państwu za dotychczasową postawę.

Agata Jelonek - Dyrektor Przedszkola

komentarzy: (3)
data dodania: 2019-04-11 13:26:03

Szanowni Państwo

Serdecznie dziękujemy za cierpliwość i przekazane słowa wsparcia.

Jednocześnie informuję, że komitet strajkowy przekazał mi informację o decyzji kontynuowania akcji protestacyjnej w czwartek 11 kwietnia 2019 roku przez wszystkich nauczycieli, więc podobnie jak przez poprzednie 3 dni nie mam możliwości zorganizowania opieki dla dzieci przedszkolnych.

Dyrektor przedszkola - Agata Jelonek

komentarzy: (2)
data dodania: 2019-04-09 11:28:39

Szanowni Państwo

W związku z informacją uzyskaną od pracowników przedszkola o uczestnictwie w kolejnym dniu strajku zawiadamiam, że dzień 9 kwietnia 2019 roku będzie drugim dniem, w którym nie mam możliwości zapewnienia dzieciom w przedszkolu zajęć wychowawczo-dydaktycznych, opieki i wyżywienia w przedszkolu. W związku z powyższym złożyłam wniosek do organu prowadzącego o zawieszeniu zajęć w dniu 9 kwietnia 2019 r. Bardzo proszę o kolejny dzień wyrozumiałości i zorganizowanie opieki nad dziećmi we własnym zakresie.

Agata Jelonek - Dyrektor Przedszkola

data dodania: 2019-04-08 12:23:08