Witamy na stronie naszego przedszkola!
REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Szanowni Państwo

W związku z tym, że nie wszyscy rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola potwierdzili "wolę przyjęcia" i Przedszkole dysponuje 5 wolnymi miejscami na kolejny rok szkolny, ogłaszamy REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ.
Rekrutacja uzupełniająca prowadzona jest bez wspomagania systemem informatycznym. Karty zapisu należy składać w siedzibie Przedszkola, w okresie 20 maja - 3 czerwca 2024.

Karta zapisu do Przedszkola
Oświadczenie o wielodzietności
Oświadczenie o samotnym rodzicielstwie

Wyniki konkursu

Zgodnie z regulaminem ogólnopolskiego konkursu "Zaczarowani Tańcem", w załączeniu publikujemy występy nagrodzonych grup przedszkolnych. Zachęcamy do oglądnięcia występów laureatów.
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim grupom tanecznym. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji już za rok!
Dyplomy i nagrody dla laureatów zostaną wysłane na adresy przedszkoli około 9 maja.