2023-10-03 Misie i Myszki w Alpaca Park

7 miesięcy temu

W dniu 03.10.2023 grupy V i VI wybrały się na wycieczkę autokarową do Przebieczan/k. Wieliczki. Celem wyprawy był Alpaca Park czyli oaza dla alpak. Przedszkolaki miały przed sobą szereg interesujących zadań. Pierwszym z nich było odnalezienie na polu swojej dyni a następnie ich ozdobienie. Kolejną atrakcją było samodzielne  przygotowanie woreczka zapachowego z suszoną lawendą. Niemniej najwięcej radości sprawiła dzieciom możliwość nakarmienia alpak oraz sesja zdjęciowa ze zwierzętami. Następnie nadszedł czas na spacer z alpakami na łące. Na zakończenie pełnego pozytywnych doznań czasu spędzonego w hodowli dzieci mogły pobiegać wśród ogromnych baniek mydlanych. Po wizycie wszystkim udzieliła się pozytywna energia a usmiech na twarzach będzie gościł jeszcze przez długi czas!