Strona głowna  /  Galeria  /  2022-04-21 - Krakowski konkurs plastyczny "Legendy krakowskie"
2022-04-21 - Krakowski konkurs plastyczny "Legendy krakowskie"
data dodania: 2022-04-24

Od wielu lat aktywnie uczestniczy w  kampanii Cała Polska czyta dzieciom. Promujemy czytelnictwo nie tylko wśród naszych wychowanków, ale również ich rodziców. Staramy się także  rozbudzić motywację czytania i rozwijania umiejętności odbioru dzieł literackich wśród najmłodszych krakowian. W kwietniu zorganizowaliśmy konkurs plastyczny dla dzieci z krakowskich przedszkoli, który polegał na zapoznaniu się z wybraną legendą i zilustrowaniu jej przy użyciu dowolnej techniki plastycznej. W konkursie „Legendy krakowskie” wzięło udział 56 prac. Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Po długich naradach, jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w dwóch kategoriach wiekowych (3-4 latki i 5-6 latki). Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!