Nowy rok szkolny

miesiąc temu

Nowy rok szkolny – powrót do „starych” zasad.

Prosimy o zapoznanie się z informacją dot. zasad przyprowadzania i odbierania dzieci z naszego przedszkolu.

Od dnia 1 września 2022 przywrócone zostają zasady przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola jakie obowiązywały przed okresem pandemii.

Oznacza to, że osoby przyprowadzające dziecko do przedszkola są odpowiedzialni za:

• wejście z dzieckiem do pomieszczeń szatni Przedszkola
  • zarejestrowanie w rejestratorze godziny przyjścia/wyjścia z przedszkola
  • przygotowania dziecka do wejścia na salę przedszkolną

Przedszkole przejmuje odpowiedzialność za dziecko od momentu przekazania go pracownikowi przedszkola.  Pracownicy Przedszkola nie ponoszą odpowiedzialności za dziecko przebywające na terenie Przedszkola pod opieką rodziców lub innych, upoważnionych przez nich osób

Prosimy o przestrzeganie zasady, zgodnie z którą rejestrator czasu może obsługiwać wyłącznie opiekun dziecka.

Przypominamy, że w czasie, w którym nauczyciele pełnią opiekę nad dziećmi, nie mają oni możliwości rozmów z rodzicami. Jest to możliwe wyłącznie w wyznaczonych godzinach konsultacyjnych lub w czasie uzgodnionym z nauczycielem mailowo lub telefonicznie. W przypadkach pilnych/ważnych, których nie można wcześniej przewidzieć,  prosimy o przekazanie informacji w formie pisemnej.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA
Prosimy o wyposażenie dzieci w:
Wszystkie dzieci:

• bidon na wodę
  • chusteczki higieniczne w pudełku
  • pantofle – na jasnej podeszwie antypoślizgowej, zakładane na pięty, najlepiej na rzepy
  • pełna zmiana odzieży w worku, w tym kilka par majtek i podkoszulków
  • kartki do rysowania (mogą być zapisane z jednej strony)
  • kredki ołówkowe Bambino

Dzieci zapisane do gr. I i II

• duży koc z microfibry, „jasiek” i ew. przytulanka, która będzie zostawać w przedszkolu razem z kocykiem i poduszką

Forma wyposażania dzieci w przybory plastyczne będzie uzgadniana na pierwszym zebraniu z rodzicami, które odbędzie się w okresie 1-9 września 2022