UWAGA- awaria telefonu stacjonarnego przedszkola

Szanowni Państwo

Informujemy, że od dnia 22.09.2022 mamy awarię telefonu stacjonarnego. W pilnych sprawach prosimy kontaktować się poprzez numer telefonu komórkowego - + 48  660 637 505 lub na adres mailowy - p33@mjo.krakow.pl

Elżbieta Skalska

Wicedyrektor Przedszkola

Zaproszenie na dni adaptacyjne

Prosimy, aby dzieci miały pantofle na przebranie

PIERWSZA POMOC
Każdego roku w Unii Europejskiej ok. 500 000 umiera na skutek nagłego zatrzymania krążenia. Ta liczba mogłaby być wielokrotnie niższa, gdyby wiedza na temat ratowania życia była bardziej powszechna. Tymczasem wciąż bardzo wiele osób w Polsce nie zna numerów alarmowych oraz nie umie udzielać pierwszej pomocy.

Zachęcamy do oglądnięcia filmów edukacyjnych dot. udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia człowieka.