Archiwum

Przedstawienie dla dzieci

Informujemy, że w dniu 17.10.2023, po śniadaniu dzieci wezmą udział w przedstawieniu teatralnym wystawianym w Przedszkolu,
pt. "Jak Marysa mała słonko złapać chciała".

Koszt przedstawienia pokrywa Przedszkole.

Budżet obywatelski

Masz pomysł na jeszcze lepszy Kraków?  Zagłosuj w ramach tegorocznej 10.  jubileuszowej edycji budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa. Głosować może każdy mieszkaniec Krakowa, bez względu na wiek czy zameldowanie.  Głosować można, elektronicznie na stronie:  www.budzet.krakow.pl lub osobiście poprzez wypełnienie karty do głosowania w jednym z punktów na terenie miasta.

Warto głosować, bo projekty w ramach budżetu, nie tylko zmieniają otoczenie, w którym mieszkamy lub pracujemy, ale także integrują sąsiadów i tworzą przestrzeń do wspólnego spędzania wolnego czasu. W tej edycji pod głosowanie poddanych będzie 714 projektów, w tym 155 to projekty ogólnomiejskie oraz 559 projektów dzielnicowych.

Więcej informacji  na www.budzet.krakow.pl

 

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

Z radością informujemy o wynikach ogólnopolskiego konkursu pt. „Zaczarowani Tańcem”. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim Dzieciom i Nauczycielom za udział w konkursie, zaangażowanie i ogrom włożonej pracy. W konkursie wzięło udział  55 przedszkoli z całej Polski. Wszystkie Przedszkola zaprezentowały się pięknie i kolorowo. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu, w załączeniu.