Zapisy na zajęcia dodatkowe

miesiąc temu

Szanowni Państwo

W holu głównym zostały umieszczone listy dla Rodziców dzieci zainteresowanych zapisaniem dzieci na zajecia dodakowe

Szczegóły w czytaj więcej

Kraków dnia 9 września 2024r.

Szanowni Państwo

W holu głównym na stoliku zostały umieszczone listy na zapisy dzieci na zajęcia dodatkowe.

W roku szkolnym 2024/2025 proponujemy zapisy na :

Zapisu dzieci na zajęcia dodatkowe należy dokonać do dnia 25 września 2024r

Po tym terminie nie będzie już możliwości dopisania dzieci na listy, z uwagi na konieczność zawarcia stosownej umowy z Firmą prowadzącą oraz właściwą organizacją zajęć.

Zajęcia dodatkowe z dziećmi będą prowadzone od  pierwszego czwartku października 2024r.