2024- 04-22 MYSZKI Spotkanie z Panem doktorem .

18 dni temu
Dzięki uprzejmości Taty Gucia który jest lekarzem dzieci miały możliwość uzupełnić swoje wiadomości dotyczące postępowania w przypadku drobnych urazów ,oraz ukąszeń przez owady . Jak postępować , co robić ,a czego absolutnie nie robić wyjaśnił na spotkaniu pan doktor. W fachowy sposób zademonstrował jak założyć opatrunek , wyjaśnił w jaki sposób zabezpieczyć skaleczenie , drobne zranienie ,oraz drobne urazy np.stawowe i kostne . Na przykładach opowiedział również jak ważna jest szybka fachowa pomoc w zaistniałych sytuacjach , wyjaśnił również jak postępować w przypadku ukąszenia przez owady , oraz wyjaśnił kiedy mogą one być niebezpieczne. To bardzo ważne informacje zwłaszcza przed zbliżającym się czasem wakacyjnych zabaw . Spotkanie zainspirowało dzieci do podejmowania samodzielnych zabaw tematycznych . Serdecznie dziękujemy.