2024-04-09 MYSZKI Spotkanie czytelnicze z Przewodniczącym Rady Krakowskich Seniorów.

3 tygodnie temu
Było to spotkanie autorskie . Pan Antoni pisze bajki , opowiadania i wiersze dla dzieci. Czytał dzieciom utwory swojego autorstwa. Spotkanie dostarczyło wielu wrażeń.Dzieci miały możliwość nie tylko słuchać czytanej literatury , ale także poznać zainteresowania i pasję Pana Antoniego. Pan Antoni opowiadał również dzieciom wspomnienia i anegdoty ze swojego dzieciństwa, słuchał opowieści dzieci . Były również zabawy czytelnicze z kolorowymi balonami z literami- dzieci układały z nich wyrazy co dostarczało sporych emocji ,ale też radości ze wspólnej zabawy literackiej. Na zakończenie na pięknego spotkania każdy otrzymał książeczkę autorstwa Pana Antoniego . Serdecznie dziękujemy za rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych.