Relacja z Dnia Niepodległości

Szanowni Państwo

Z wielką  dumą przedstawiamy relację z obchodów Dnia Niepodległości w Naszym Przedszkolu w wykonaniu dzieci z grup najstarszych.

W relacji przedstawiamy 5 filmików nagranych podczas uroczystości. Aby otworzyć poszczególny film proszę kliknąć w obraz pojawiający się na ekranie.Można także otworzyć każdy film osobno, klikajac na podany tytuł filmu.

Gratulujemy Wszystkim Dzieciom wspaniałego występu. Pani Marcie Jędrzejczyk, Pani Monice Pająk i Pani Renacie Rózga serdecznie dziękujemy za ogrom pracy włożony w przygotowanie dzieci do uroczystości.  Pani Beacie Piszczek oraz Paniom Beatce z V grupy  i Bożence z VI grupy dziękujemy za przygotowanie okolicznościowej dekoracji.

Dyrekcja Przedszkola

Link do prezentacji w czytaj więcej

Do hymnu

Kochana Polsko