Zapraszamy wszystkich odwiedzających naszą stronę do pamiątkowych wpisów, opinii, komentarzy, przemyśleń.

Aby dodać komentarz, zejdź na dół ekranu

Mama Ani

data dodania: 2013-12-09
Impreza Andrzejkowa była SUPER!!!!. Dawno się tak nie wybawiliśmy. Może Sylwester?

Marta Cieslik

data dodania: 2013-11-08
Miło, domowo, bezpiecznie czy można chcieć więcej,wyrazy uznania dla Dyrekcji.

Agata Jelonek

data dodania: 2013-11-08
Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za inicjatywę i podjęcie niemałego trudu logistycznego. I choć szczególne podziękowania należą się Panu Charlesowi, to wiem że były także inne zaangażowane i wspierające głównego organizatora osoby. Byłam pod wielkim wrażeniem rozmachu z jakim impreza została przygotowana i zabezpieczona od strony zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy. Dla osób, które chcą oglądnąć materiał emitowany w TVN bez reklam zapraszam do zakładki "O nas w mediach"

Beata Dużyk-Borowiec

data dodania: 2013-11-05
a tutaj ostatnie wejście antenowe w DD TVN z Charlie'm w roli głównej i wspaniałym przedszkolnym ogrodem w tle. O Zabawie nie wspomnę:) http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/drazymy-jak-drazyc-dynie,104201.html

Beata Dużyk-Borowiec

data dodania: 2013-11-05
Dołączając do wpisu Agnieszki, chcę podziękować Charliemu (tata Bruna z grupy Wróbelki) za niego samego w naszej grupie i społeczności, bo człowieka tak pozytywnie nastawionego do życia obecnie znaleźć trudno. Dajesz super energię i chęć do działania. Organizacja Halloween 2013 fantastyczna. Mogę z Tobą robić imprezy w ciemno:). Dziękuję też wszystkim uczestnikom za wkład osobowy, za wyważenie w decyzji o uczestnictwie w imprezie, jako super okazji do przebieranki i wspólnie spędzonego czasu. To co widzimy się za rok?:):):)

Agnieszka Kot

data dodania: 2013-11-04
A my chcieliśmy podziękować Charlsowi i Beacie za organizację i przygotowanie ŚWIETNEJ ZABAWY. Myślę, że nie tylko dzieciaki fajnie się bawiły. A przeciwnym tego typu zabawom mogę powiedzieć tylko - ŻAŁUJCIE, bo macie czego:). Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI - 4-Koty:)

Julka

data dodania: 2013-09-26
Hejka! Pozdrawiam rocznik 2004. Super było. Nie ma jak w przedszkolu.

Sąsiadka

data dodania: 2013-04-02
Słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii o przedszkolu od znajomych. Chcemy zapisać dziecko, więc przyszliśmy na dzień otwarty. I wszystko byłoby dobrze - nam się podobało, synkowi się podobało, tylko co z tego? Nie jestem "samotną matką" więc jakie mam szanse, że się dostaniemy?

data dodania: 2013-01-02
Pozdrawiam wszystkich z przedszkola. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiele się tu dzieje i czuje się troskę o dzieci. Szkoda, że zdjęcia nie pojawiają się równomiernie ze wszystkich grup.

Magdalena Czerkawska

data dodania: 2012-11-30
Do tego przedszkola chodzi moja siostrzenica więc jestem tam sporadycznie, ale dzięki świetnie prowadzonej stronie (wyrazy uznania!)oraz temu co opowiada nasz dzielny przedszkolak wiem, że to miejsce do którego będę chciała zapisać swoje dzieci.

Kasia

data dodania: 2012-11-29
Chodziłam do tego przedszkola, jest wspaniałe! Kompletnie nie chciałam go opuszczać! Poznałam tu osoby z którymi utrzymuję kontakty do dziś, chociaż jestem już w gimnazjum :)

Katarzyna