2017- 12- 04 JEŻYKI. Zajęcia badawcze i eksperymenty - co to jest reakcja chemiczna? - Samorządowe Przedszkole nr 33
Strona głowna  /  Galeria  /  2017- 12- 04 JEŻYKI. Zajęcia badawcze i eksperymenty - co to jest reakcja chemiczna?
data dodania: 2017-12-17

Klub Małodego Odkrywcy w grupie Jeżyków  wciąż działa i prowadzi doświaczenia .Tym razem odwiedziła naszą grupę mamusia Kornelki ktora jest chemikiem .  Pzygotowała i prowadziła wspaniałe zajęcia podczas których dzieci miały możliwość obserwacji doświadczeń z zakresu chemii a także mogły samodzielnie przeprowadzać doświadczenia , podczas zajęc   szukaliśmy odpowiedzi na pytanie "Co to jest reakcja chemiczna?" .Co jest potrzebne aby taka reakcja wystąpiła? Mamusia Kornelki zapoznała dzieci z reakcjami katalitycznymi i czynnikami które mogą je  przyspieszyć. To były niezapomniane wrażenia . DZIĘKUJEMY !.

Strona: 1 2 3