2017 -10-03 Pszczółki. Kinezjologiczna zabawa dydaktyczna pt.Sowa przypominalska. - Samorządowe Przedszkole nr 33
Strona głowna  /  Galeria  /  2017 -10-03 Pszczółki. Kinezjologiczna zabawa dydaktyczna pt."Sowa przypominalska".
data dodania: 2017-10-03

Podczas kolejnych zajęć prowadzonych systemem EPR dzieci wykonały piękne sówki utrwalając przy tym zwroty grzecznościowe. Podczas zajęć uczyły sie krótkich rymowanek, kreśliły, rytmicznie rysowały na podkładzie z kaszy oraz jednorazowych talerzykach, tupały, klaskały, skakały, samodzielnie komponowały swoją sowę dobierając poszczególne elementy. I choć niektórzy twierdzili, że to zbyt trudna praca dla 4- latków wszyscy poradzili sobie doskonale :)

Strona: 1 2 3