Strona głowna  /  Galeria  /  11 -12 -2019 - SÓWKI - Warsztaty Świąteczne
11 -12 -2019 - SÓWKI - Warsztaty Świąteczne
data dodania: 2020-01-18

11 - 12 - 2019 w grupie Sówek odbyły sie rodzinne Wrsztaty Świąteczne. W miłej, świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.

Dzieci przywitały swoich rodziców krótkim występem, po czym wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Zadaniem była praca zbiorowa - wspólne zrobienie choinki i bałwanka z odrysowanych rączek dzieci i rodziców . Przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców powstały piękne choinki i wyjątkowy bałwan . Podczas tworzenia prac rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą.

Dzieci z dumą prezentowały swoje dzieła.   Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach.

Strona: 1 2