Strona głowna  /  Galeria  /  2019-06-06 Sówki i Pszczółki na ekologicznych warsztatach MPO
2019-06-06 Sówki i Pszczółki na ekologicznych warsztatach MPO
data dodania: 2019-06-11

W dniu 06.06. 2019 grupa Sówek wraz grupą Pszczółek uczestniczyła w wyjeździe na interaktywne warsztaty ekologiczne przygotowywane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie we współpracy z Teatrem Kultureska i oparte na motywach przedstawienia „Wywrócona Bajka o Kapturku” Jest to edycja popularnego programu edukacyjnego „Krakowskie przedszkolaki to EKO-dzieciaki Przedstawiona historia przypomniała najmłodszym jak ważny jest szacunek wobec przyrody i konieczność dbania o nią. Dzięki licznym piosenkom i konkursom przedszkolaki utrwaliły i poszerzyły wiedzę na temat zasad segregacji odpadów i znaczenia właściwego gospodarowania odpadami. Poprzez spektakl dzieci dowiedziały się, jak dbać o środowisko naturalne, a także pogłębiły swoją świadomość ekologiczną.

Strona: 1 2