Strona głowna  /  Galeria  /  2018 - 12 -12 Sówki - Warsztaty Bożonarodzeniowe
2018 - 12 -12 Sówki - Warsztaty Bożonarodzeniowe
data dodania: 2019-02-04

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka buduje magiczny świąteczny klimat.

I właśnie dlatego, w grupie Sówek zagościła świąteczna atmosfera. Zorganizowane zostały warsztaty rodzinne, na które zaproszono rodziców, rodzeństwo i dziadków. Dzieci przywitały rodziców występem podczas którego zaśpiewały piosenkę zimowa „ Tupu tup po śniegu” oraz kolędę „Przybieżeli do Betlejem” wraz z z grą na instrumentach pekusyjnych. Podczas warsztatów zadaniem rodziców i dzieci było samodzielne wykonanie choinek z białych piórek oraz ozdobienie ich z dostępnych materiałów. Nie zabrakło tez dobrej zabawy  podczas której rodzice wraz z dziećmi stworzyli piękny kolorowy łańcuch, którym została ozdobiona nasza choinka . Rodzice mieli również do wykonania bardzo trudne zadanie – z zamkniętymi oczami namalować bałwana. .Wspólne zabawa i  tworzenie świątecznych ozdób dostarczyło z pewnością niezapomnianych wrażeń oraz pozwoliło nam wspolnie z dziećmi przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Strona: 1 2