To takie proste!
Samorządowe Przedszkole nr 33
Strona głowna  /  Aktualności  /  Ogłoszenia dla grupy II
Ogłoszenia dla grupy II
data dodania: 2017-10-09 10:42:59

GR II "PSZCZÓŁKI"

 

Dnia 13. 10.2017r  (PIĄTEK) o godz 12.00 dzieci z naszej grupy wezma udział w warsztatach przyrodniczych pt. "Kakaowiec i nie tylko" Smakołyki z natury". Warsztaty będą opłacone ze środków przedszkola.

Anna Pogorzelska

OGŁOSZENIE
GR II "PSZCZÓŁKI"

 

       Dnia 20. 10.2017r  (PIĄTEK) planowany jest wyjazd dzieci z naszej grupy do Centrum Kreatywnego Rozwoju Harcownia, ul. Halszki 28 na warszaty SENSOPLASTYKI.

       Koszt warszatów zostanie pokryty ze środków przedszkola. Planowany jest przejazd autobusem MPK. Wyjazd o godz 9.00, powrót ok. godz. 12.00. Prosimy o przyprowadzenie dzieci tego dnia najpóźniej do godz. 8.30.

       Podczas warszatów dzieci będą eksperymentowały z różnego rodzaju materiałami rozwijając jednocześnie motorykę mała i dużą.

       Z uwagi na brudzący charakter warszatów prosimy
o ubranie dzieci w wygodny strój, który może zostać poplamiony. Dodatkowo prosimy o spakowanie i dostarczenie dzień przed wyjazdem kompletu ubrań na przebranie dziecka oraz malutkiego ręczniczka spakowanych w podpisaną reklamówkę.

       UWAGA!!!

       Ponieważ jedziemy autobusem miejskim prosimy również
o dostosowanie stroju do warunków atmosferycznych – w przypadku deszczu prosimy o zaopatrzenie dzieci w płaszcze przeciwdeszczowe oraz odpowiednie obuwie.

Anna Pogorzelska

 

 

 

 

 

 

 

 

 Komentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+3